Найкращі у світі сигарети найвищої якості

Фірми, що спеціалізуються на виробництві сигарет, відомі у всьому світі. Дорогі сигарети – це класифікація, яку пропонують майже всі виробники тютюну. Незважаючи на те, що сигарети цього типу створені для людей з високим соціальним статусом, впоратися з ними може будь-який ціновий діапазон надзвичайно великий. У нашому інтернет-магазині можна купити сигарети марвел без акцизу, так і сигарети з акцизом фабричного виробництва з доставкою по Україні.

Lucky Strike

Як не дивно, деякі з найбільш фінансових » сигарет у світі зрештою стали лідерами нашого рейтингу. У чому каверза, запитаєте ви? У їхній упаковці. Найдорожчі сигарети у світі належать марці Lucky Strike – справжня сигаретна пачка з білого золота, забруднена рубінами та діамантами. Незважаючи на те, що всередині цієї розкішної пачки знаходяться звичайні сигарети, які можна купити в будь-якому магазині поряд із будинком, вона все ще намагається знайти свого власника серед заможних аукціоністів. На сьогоднішній день представлено лише один дублікат.

Treasurer

Найдорожча сигарета у світі та обмежене виробництво — ось дві основні складові вартості цієї справді особливої торгової марки сигарет. Важливо те, що Chancellor Tobacco Firm випускає ці сигарети справді мінімальним тиражем – лише 10 тисяч пачок на місяць. Саме тому за Treasurer полюють не лише любителі фруктово-пікантних нот, а й любителі ексклюзиву. Потрібно мати на увазі, що кожна цигарка в такій пачці є повністю ручною роботою.

George Karelias and Sons

Виробництво цих ексклюзивних сигарет досі знаходиться в руках нащадків засновників господарської компанії «Карелія Тютюновий Бізнес Інк», що багато в чому забезпечує високу якість та повний контроль над структурою тютюну — До речі, до складу цих сигарет не входять хімічні інгредієнти. Цигарки George Karelias, а також Sons по праву вважаються одними з найкращих у світі, а тому відкривають першу трійку у нашому рейтингу, маючи різке відставання від усіх перерахованих вище брендів. Ці сигарети грецького походження легко доступні з фільтром або без нього. У складі курильної комбінації високий вміст смол та чистого нікотину, тому вони класифікуються як найжорсткіші.

Mackintosh

Mackintosh – це задоволення вітчизняних виробників сигарет. Просто повірте – одні з найдорожчих сигарет у Росії виготовляються на тій самій фабриці, яка створила всесвітньо відомі сигарети “Біломорканал” та “Прима”. Особливістю цих сигарет є унікальна суміш англійського тютюну з елітним ресурсом опалого листя. Цигарки Mackintosh мають явний присмак хересу. Висока ціна бренду також пояснюється чудовою жерстяною упаковкою продукту.

Black & Gold

Просто модні сигарети. Це саме те, що продюсер Нат Шерман вказав на цей бренд. На перший погляд може здатися, що вони шалено схожі на Sobranie Black Russian: такий самий елегантний дизайн — Золотий фільтр і чорний папір, модна упаковка продукту, преміальний тютюн. Тим не менш, «чорне золото» має свої відмінні риси: їхній фільтр повністю складається з деревного вугілля, що допомагає захистити споживача від шкідливих матеріалів. Крім того, ці сигарети спочатку створені для неймовірно вузького кола «курців», що і визначає їхню високу вартість.

اترك تعليقاً

لن يتم نشر عنوان بريدك الإلكتروني. الحقول الإلزامية مشار إليها بـ *